Červen 2012

16.6. >> Není čas!

16. června 2012 v 19:05 | Small K. |  My diary
Zdravím. Jak se máte? U mě děs. Ve škole je toho hromada, celkově jsem už fakt utahaná. O blogu ani nemluvě. Chci se omlouvit, že jsem tu tak dlouho nic nepřidala. Nemám chuť a ani čas. Ve škole všechno musím vytahovat, takže se denně šrotím. Ale daří se, moje dvě trojky - matika a fyzika - jsem vytáhla na dvojky! Teď jenom nepos*at IVT a bude vymalováno :D. A ve čtvrtek hurá do Francie ♥. Už se nehorázně těším. Odjíždíme v půl jedenáctý dopoledne od školy a budeme tam až do úterý. Cesta busem bude nezapomenutelná, takže :D. S kámoškou máme zabraný spaní v uličce, takže super :D.
Ještě jednou se omlouvám, že nic nepřidávám. Ale jak vidíte, nemám čas. Navíc zejtra mě čekaj nákupy oblečení do tý Francie a celkově. Musim se pak ještě učit IVT.
Nebudu to prodlužovat, zkrátka tu zas nebudu. Ciaooo ^^

4.6. >> Zdravím!

4. června 2012 v 15:45 | Small K. |  My diary
Áhojte!:) Straaašně moc se chci omluvit, že jsem teď nic nepsala. Neměla jsem chuť, nechtělo se mi. Prostě lenost :D. Ale teď se to pokusím změnit!:) Teda snad..:D
Jinak chci oznámit, co se všechno za tu dobu změnilo. Jsem v háji se školou :D! V poslední době se mi to vůbec nedaří..takže celkem mazec. Mimochodem..konečně jsem 2.6. spolu s kámoškama z blogu uskutečnila seznámení!:) Dlouho jsme si psaly a ony přijely♥ Naprosto dokonalé!:D Vyblbly jsme se a celkově to byla super sobota :).
No nic moc psát nebudu..jenom takhle ve zkratce. Teď jdu trénovat na kytaru a učit se..pak jedu na kytaru, ale umim to :D Tak snad :DD
Mějte se :))


Tady jedna společná :)) Vaše adminka je úplně nalevo, Lejla z http://directioninfection-ff.blog.cz/ uprostřed a pak Týnka z http://kittynkakikis.blog.cz/ :))