Únor 2012

Tomlinson road

28. února 2012 v 19:08 | Small K. |  Louis - photos
Tak už vím, kde chci bydlet :D


Animation 0.07

28. února 2012 v 19:06 | Small K. |  Animations
Ty kudrlinkýý :D
A ta druhá..Liamův výraz :DD A Loui neskutečně roztomilý ^^
The dream comes true.. 12. díl

28. února 2012 v 18:51 | Small K. |  The dream comes true

Panebože! Jste úžasní! Prostě ty pozitivní komentáře..to je něco neuvěřitelného :) Už mi i affs píšou na FB, kdy bude další díl :D Moc děkuju :))

Nebudu se chovat vlídně k vetřelcům!

Chrr..

27. února 2012 v 22:43 | Small K. |  My diary

Ahojte! Dneska jsem byla na těch lyžích a bylo to tam super :) byl tam hrozně hezkej kluk, roztávala jsem z něho :D jak jinak, že?
Už nic nepřidávám, jdu si dát KONEČNĚ něco k jídlu a spát. A to je další věc, kterou chci zmínit. Jsem do blogu tak zažraná a furt píšu další díly povídky a tak, že nestíhám ani večeřet a nic. TAKŽE! Blog nepozastavuju, na to jsem ani nepomyslela. Jenom prostě budu přidávat jenom jeden díl povídky denně. Nechce se mi, ale prostě nemám čas pak vůbec na nic. Mám teď prázdniny, fajn. Ale pak? To bude prostě fakt jedna denně ;).
Mimochodem. Dneska..šel nový díl Partičky a já samože sledovala. A! :D Měli tam HOLUBA :D a já hned zařvala: ,,Keviiin!" a ségra výtlem. No já už jsem 1D úplně posedlá, teda Kevinem :D
Ještě chci poděkovat za tu návštěvnost. WOW! Ještě nedávno jsem byla ráda za 30 lidí za den a teď už jedu na 200! Jstě úžasní ♥ A ještě za ty úžasné komentáře k mé FF. Takový ohlas jsem vůbec nečekala :))
Už ale letím, oči se mi zavíraj :D Takže dobrou noc a One Direction na pomoc!:D ♥

P.S. Ta animace ♥

The dream comes true.. 11. díl

27. února 2012 v 22:19 | Small K. |  The dream comes true

Lidi, já vás žeru :D
Prostě ty vaše komentáře, jak se těšíte na pokračování..neuvěřitelně jste mě potěšili!:)
Moc děkuju všem ♥

Vešla jsem dovnitř a nemohla uvěřit vlastním očím..

One Direction - La Boîte à questions CZ

27. února 2012 v 20:21 | Small K. |  Videos
Video z Francie, ale s titulkami.
Nemůžu z té poslední otázky :DDWMYB - C Cauet sur NRJ

27. února 2012 v 20:09 | Small K. |  Videos
Já se divím, že jim ta písnička ještě neleze krkem :D
Jinak nevím jak vy, ale to Zaynovo sólo..uahh ♥
Jinak video z Francie.Harry Styles crying

27. února 2012 v 20:01 | Small K. |  Videos
Určitě jste tohle video už viděli, já taky. Ale brouzdala jsem po netu a našla k tomu překlad. Už když jsem to viděla, rozuměla jsem jim něco, ale ten překlad. Prostě co ty idi*ti mohli napsat takhle úžasnému člověku..
Opět mě to rozbrečelo..

LOUIS: Když jsem se na něj podíval v průběhu show tak jsem prostě věděl, že není ve své kůži a nebyl ani potom.Koukat se na to jako jeho přítel bylo těžké a během vystoupení jsem se ho prostě nemohl zeptat "Jsi v pořádku? "

Niall: Když měl zpívat jeho sólo tak se málo nadechl.Má neuvěřitelný hlas, takový rockerský a ví jak a kde ho využít.Myslel si, že všechny zklamal, ale tak to vůbec nebylo.

Niall: Harry si vše bere příliš k srdci.Je jeden z těch lidí, kteří neradi čtou to, co lidé o nich píší, ale i tak to dělá.Prřhlásil se na Twitter a viděl, že lidé o něm píší.

HARRY: Byla to jedna z těch chvil kdy máte pocit, že jste to totálně podělali takže jsem hledal nějaké špatné komentáře abych se ujistil, že mám pravdu a že jsem to opravdu skazil.Byl jsem na internetu a díval se, co lidé o mně říkají.
Niall: Věci, které lidé o něm psali byly opravdu odporné.A nikdo nechce aby o něm něco takového psali nebo mluvili a nezáleží na tom kdo jsou.

HARRY: Hledal jsem něco na téma: "Harry je nahou * no". A uviděl jsem stovky článků.

LOUIS: Je to velmi frustrujúce.Po vystoupení jsem se ho snažil uklidnit, ale to co jsem mu řekl, nepomohlo.Chtěl jsem mermomocí pro něho něco udělat, ale faktem bylo, že jsem vůbec nemohl.

HARRY: Tři lidé si myslí že jsem úžasný ale sám sebe se ptám "Proč si myslí, že jsem úžasný?", Řeknete si, že to říkají proto, že vás milují.Ale vždy se zde najde jeden člověk, který říká, že vás nenávidí a tak chci vědět proč.Co jsem ti udělal? Dokážu snést kritiku.Určite.Ale pokud vám někdo řekne, že vás nenávidí pak chci vědět proč mě tak nenavidí.Vždy jsem chtěl být jeden z těch lidí, které netrápí, co si lidé o něm říkají.Ale myslím si, že jím nejsem.


Návštěvnost 20.2. - 26.2.

27. února 2012 v 19:32 | Small K. |  Návštěvnost blogu

Pondělí: 89
Úterý: 114
Středa: 78
Čtvrtek: 83
Pátek: 104
Sobota: 151
Neděle: 206
Celkem: 825
Vy jste prostě úžasní! Už mám i přes 200..prostě nádhera! Moc děkuju :))